Browsing Tag

Svadba

078 696 989 0

Салон за подароци и свежо цвеќе ДЕВИЛ

Во љубовта да се прости тоа значи дека вистински се сака. Љубовта не се купува ни продава, во љубовта се подарува, се надградува со изненадувања, за

odelosss 0

Како до вистинскиот костум!?

Како што за невестата е важна венчаницата така и за младоженецот оделото е неизоставен елемент за свадбата како и за секоја свечена пригода, мажот мора

October 17, 2015 ....................
543032_101129653396306_1594204816_n 1

Модно Студио Мадмазел

Пеперутки во стомакот, се ближи датумот на Вашата венчавка, да Вие сте принцезата што ке блесне во полн сјај тој ден, таа вечер, се мора

March 27, 2015 Венчаници
naslovna 0

Laser Estetik козметичко-фризерско студио

плоштад ”Нова Југославија” 2/1/2  (локација 1) 1300 Куманово тел: +389 (0)31 420 536 моб: +389(0)70 313 320 плоштад ”Нова Југославија” 1        

February 24, 2015 Препораки, Фризура
LOgog 0

Фото и видео студио ФОТО ПЛУС

Фото и видео студио Фото Плус Т-моб: 070 – 366 303      Вип: 078 – 727 679 Т.Ц. Гарнизон Приземје, 1300 Kumanovo Пон –

February 13, 2015 Фото студио
Back to Top Copyright © 2015 - Hosting017 - Sva prava zadrzana. Created by Hosting017