logo 0

БИРТЕКС

За сите моменти во кои сакате да Ве запаметат по надворешниот изглед БИРТЕКС е тука за Вас, затоа што Вие тоа го заслужувате! Секој петок и

glavna 0

Различни традиции за свршеничкиот прстен

Свршеничкиот прстен отсекогаш бил симбол на верност љубов и има многу долга традиција. Старите Египќани верувале дека прстенот е обврзувачки и траен симбол за бракот.

March 18, 2015 Совети
Bride-Groom-Sunglasses 0

Избор на очила на денот на Вашата свадба

Некои невести не сакаат да ја сокријат својата шминка со очилата, или можеби не се сигурни каков нaкит би им одговарал со нивните очила, затоа

vencacica 0

Совети при купување на венчаница

  Златни совети при избор на венчаница од вашите соништа    Потрагата по идеалена венчаница понекогаш може да се одземе време и е исцрпувачка работа

February 25, 2015 Совети
naslovna 0

Laser Estetik козметичко-фризерско студио

плоштад ”Нова Југославија” 2/1/2  (локација 1) 1300 Куманово тел: +389 (0)31 420 536 моб: +389(0)70 313 320 плоштад ”Нова Југославија” 1        

February 24, 2015 Препораки, Фризура
11012323_1793040557586884_635729424_n 0

Make up by Maja

Инфо: 078 282 568 maj4e123@gmail.com https://www.facebook.com/maja.makeup.39?fref=ts  

February 16, 2015 Шминка
10933940_827924817243738_4145439303666302814_n 0

Златара Пепи

Само љубовта може да ги спои луѓето, да ги надополни и исполни. Затоа овековечите ја вашата љубов и блеснете во полн сјај со големиот асортиман

February 15, 2015 Златари
LOgog 0

Фото и видео студио ФОТО ПЛУС

Фото и видео студио Фото Плус Т-моб: 070 – 366 303      Вип: 078 – 727 679 Т.Ц. Гарнизон Приземје, 1300 Kumanovo Пон –

February 13, 2015 Фото студио
IMG_1527 0

Лимузина Фото Плус

Превоз за младоженците со прекрасна лимузина. Телефони за контакт: Т-моб : 070 366 303         Вип: 078 727 679 https://www.facebook.com/fotoplus.kumanovo  

011 0

I Do Photo Studio

Wedding Photography e-mail: eftoeftoefto@gmail.com Phone: 070587869  

February 11, 2015 Фото студио
Back to Top Copyright © 2015 - Hosting017 - Sva prava zadrzana. Created by Hosting017