11750706_10206250980810247_2864292669329954374_n 0

Моника и Александар

Нека заедничкиот животот кој го започнувате  биде исполнет со многу бакнежи, силна смеа, добро здравје и непрекината љубов засекогаш. Свадбениот ден ја круниса вашата љубов. Секогаш

August 13, 2015 ГАЛЕРИЈА
burme 0

Еми и Саше

Да, да, ја потврдија, да и двајцата се согласија на заеднички живот на заедничка среќа. Искрите во очите можеше секој да ги примети тој ден,

August 07, 2015 ГАЛЕРИЈА
naslovv 0

Аксесоари

Никогаш порано часовниците  за мажи и жени не биле толку актуелни како што се денес. Главен машки додаток е се разбира рачниот часовник, но современиот

celikkk 0

Музички Бенд за Вашата свадба

На што прво треба да се внимава!? Основната грешка што многу брачни парови ја прават е тоа што, прво ја закажуваат свадбата, избираат ресторан, резервираат

June 26, 2015 Музика, Совети
tortaaaaa 0

Како изгледа совршена свадбена торта

Свадбена торта мора да биде совршена, како на изглед така треба и да биде вкусна. Не е лесно да се направи избор во море од

decoracion 0

10 Совети какво цвеќе да изберете за вашата венчавка

Венчавката е еден од најважните денови во вашиот живот, често при организирањето на сала, бенд, венчаница исто така е многу важен и изборот на цвеќе како

16876_shutterstock_35038900_iff 0

Совети за невестите: Кој парфем да го изберете на денот на вашата свадба

Иако свадбата е еден од најважните денови во вашите животи, често при организирањето на сала, бенд и фустан, изборот на парфем не е лесно еве

April 29, 2015 Совети
download 0

Накит за невести: Совети како да заблескате на денот на венчавката

Накитот е еден од најважните детали за невестата. Со него можете да постигнете вистинско истакнување на целокупниот стајлинг. Каков вид на накит ќе одберете да

April 14, 2015 Златари, Совети
543032_101129653396306_1594204816_n 1

Модно Студио Мадмазел

Пеперутки во стомакот, се ближи датумот на Вашата венчавка, да Вие сте принцезата што ке блесне во полн сјај тој ден, таа вечер, се мора

March 27, 2015 Венчаници
glavna 0

Задолжителни фотографии на вашата свадба

Фотографиите од вашата свадба се најважниот дел од свадбата особено е важно  секој значаен момент да биде овековечен со фотографија. Денес сите фотографери знаат кои

March 23, 2015 Совети
Back to Top Copyright © 2015 - Hosting017 - Sva prava zadrzana. Created by Hosting017