14997170_10211365655921990_1432678957_n 0

Елена и Давор

Секоја приказна започнува со: Си биле еднаш… Приказната на Елена и Давор си ја знаат само тие двајцата, но сакаа да ни раскажат само дел, 

November 08, 2016 ....................
14089065_1600101023616640_3281573525449363514_n 0

Модна ревија на Ивана Каран

Во саботата вечер во ресортот „Палас Гарден“ во близина на Куманово, со модна ревија беше промовирана новата колекција на дизајнерката Ивана Каран. Колекцијата „Redingote Reborn”

September 06, 2016 ....................
ppp 0

Младенци – празник на младоста и љубовта

Православната Црква на 22 март ( 9 март по јулијанскиот календар ) го одбележува споменот на 40-те севастиски маченици, ден кој меѓу народот е популарен

March 22, 2016 ....................
10603613_960539894029135_8923062453069129238_n 0

Бисера и Раде

Да сакаш некој значи да се согласиш да остариш со него. Љубовта има две нешта кои ја пратат: добрината и стрпливоста. Љубовта која ја даваме

March 21, 2016 ГАЛЕРИЈА
za sva 0

НОМИ БАЛОНИ

Најдобри и најбарани во Македонија, пред се професионални, секогаш на прво место ја ставаат љубовта кон работата. Верни на своите клиенти, секогаш тука да ги

March 07, 2016 ....................
078 696 989 0

Салон за подароци и свежо цвеќе ДЕВИЛ

Во љубовта да се прости тоа значи дека вистински се сака. Љубовта не се купува ни продава, во љубовта се подарува, се надградува со изненадувања, за

merion travel 0

МЕРИОН ТРАВЕЛ Туристичка Агенција

Земете воздишка од секојдневниот бурен живот и станете богати со нови доживувања. Споделете ги со нас Вашите желби. А-лиценца и ИАТА сертификат се главни обележја

cover_romantic 0

Совети како да се сочува романтиката во бракот

Во бракот на почетокот романтиката и флертувањето се по присутни, но со многу обврски околу децата, хипотеки и разни проблеми многумина забораваат да си посветат

December 05, 2015 ...................., Совети
images 0

За каква свадба мечтаат хороскопските знаци

Секој хороскопски знак има различни желби, замисли и фантазии. Еве како изгледаат тие кога се работи за стапувањето во брак и сите настани кои се

7 Анели Буш 0

Свадби на познатите модни блогерки

Некои модните блогерки ги следат модните трендови некои од нив си имаат свој посебен стил како и да е секоја од нив на свој начин

November 02, 2015 ...................., ЗАБАВА
Back to Top Copyright © 2015 - Hosting017 - Sva prava zadrzana. Created by Hosting017